Hoe schizofreen is Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten, de hoofdredacteur van het behoorlijk ranzige (volgens Krapuul: 'rabiaat rechtse zwarte-laarzenlog') Amsterdam Post, eigenlijk? Samen met het Vrije Volk en het inmiddels zo goed als overleden Nieuwe Journaal is Amsterdam Post een uithangbord voor het gedachtenverkeerd van Greet Wilders. De scabreuze stukjes over de sluipende islamisering, van veelschrijvers als Filantroop, trekken overigens niet meer dan 1500 lezertjes dagelijks.
Een enkele keer is VanFrikschoten zowaar kritisch op de PVV. Zaterdag meldde Amsterdam Post bijvoorbeeld het nieuws dat de PVV de jeugdige scheldbelg Sam van Rooy aan de kant had geschoven, nadat die een filmpje op YouTube had gezet van gesluierde vrouwen en op Facebook had geschreven: 'Opeens kwam dat tuig langslopen. Dus besloot ik ze maar gelijk te filmen. Of moet ik het normaal vinden dat mijn rust in Scheveningen wordt verpest door dat soort geimporteerde achterlijkheid van de islamtische zandbak?’
'Hoe krijgt de PVV het toch steeds weer voor elkaar om dit soort ongeleide projectielen aan de partij te verbinden….?' vroeg VanFrikschoten zich af. Dat wil Barracuda ook wel weten, want de reputatie van Van Rooy was toch al enige tijd bekend. Alleen: Van Frikschoten kan er zelf ook wat van. Zo lezen we bij de Amsterdam Post dat de boerka 'het nazi-symbool bij uitstek' is. En onder de kop Ik val op dikke moslima’s wordt het nog een tikkeltje erger: 'Nee, gebukt wil ik haar zien met die jurk omhoog tot net boven de naad zodat je 'm er zo in kan harken. Voor de spiegel ermee graag opdat ik het allemaal goed kan volgen tijdens de vleselijke daad. Met mijn linker hand hou ik die vette hammen vast en in mijn rechter hand een glas muntthee.'
Dat van die moslima's is trouwens gelogen ook nog, want VanFrikschoten valt op jongens. Hele stukken gaan over homofobie binnen het CDA. Misschien verklaart dit zijn islamfobie, maar toch niet het volledige gebrek aan empathie voor andere culturen en gewoonten.
